Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela Mini Electric, vagy...

Medela Mini Electric, vagy Tommee Tippee mellszívó?

Figyelt kérdés
A két elektromos mellszívó közül melyik a jobb? Nektek melyik vált be?
2011. júl. 31. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a medelát ajánlották a kórházban és a gyógyászati segédeszköz boltban is. Jó szolgálatot tett. Öt hétig sajnos nem szoptattam - koraszülött lett a babám -, de sikerült beindítani, illetve fenntartani vele olyan szinten a tejtermelést, hogy amikor hazajöhetett, megtanult szopizni, mert volt mit. Könnyen kezelhető és gyors.
2011. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Medelam volt, abszolut elegedett voltam vele...svajci gyartmany nagyon jo minöseg!
2011. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Medela van, teljesen jó.Csak sajnos 3 hónap után tönkrement, de abban a 3 hónapban nagyon meg voltam elégedve vele.
2011. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tegnap megkérdeztem a Brendonban is. Ott azt mondták, hogy talán hatékonyabb a tommee, csak még nem annyira ismert. A medela viszont elég régi és jó márka ahhoz, hogy érdemes azt választani. Lehet a végén mégis maradok a medelánál, tényleg nem tudom. Legszívesebben kipróbálnám mindkettőt!!!

Mit gondoltok arról, hogy azért mondja inkább mindenki a medelát mert a másikat nem nagyon ismerjük még? Lehet ebben ráció? Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. aug. 3. 06:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Medela nem indította meg a tejleadó reflexemet,nem jött le vele egy csepp sem,csak a noname kézi vált be.
2011. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kisfiammal kézi Avent-et használtam, három hónapos koráig tudtam szoptatni, mert ő cumizavaros lett én pedig képtelen voltam visszahozni a "remek" mellszívóval a tejemet. Most a kislányomnál már azt gondoltam okosabb leszek és ezért akarok mindenképpen egy elektromosat beszerezni. Közben rá is akadtam egyre ami megfelelő lesz szerintem. Majd Decemberben megírom, mennyire vált be... :):):)

Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak is.

2011. aug. 4. 06:55
 7/12 anonim ***** válasza:

A Medela Swing a kétfázisú módjával szinte mindenkinek beindítja a tejleadó reflexet 1-2 perc alatt.


Stimuláció 120 szívási ciklus percenként, fejés: 50-60 ciklus percenként.

2011. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen a swing lett volna a legjobb, de az borzasztó drága. Időközben megvettem a tommee tippee-t, remélem beválik majd. Nagyon köszönöm neked is a segítséget.
2011. aug. 30. 05:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is épp a Medelát váltanám le mert nekem nem vált be. A tippee milyen? Nagyon kíváncsi vagyok, mert ezen kívül Avent kézim van de attól sem vagyok elájulva...
2011. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Medela miben nem vált be. Privát címre írj e-mailt, szerintem tudok segíteni!
2011. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!