Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A fogzás miatt vagy megszokás...

A fogzás miatt vagy megszokás miatt ébredhet?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, anyatejes baba. Egy hónapja bújt ki az alsó két foga, most a felsők jönnek. Nappal mindent rág, folyik a nyála ezerrel, estére már nagyon nyűgi, fáj az ínye. Használunk homeos kúpot, kenem az ínyét is és elkezdtem adni a chamomillát is. Ezektől függetlenül éjjel 2 óránként ébred - órát lehetne hozzá igazítani:)Ez egy jó két hete megy így. Csak cicivel tudom megnyugtatni, így pár perc alatt visszaalszik. Szerintetek a foga ébresztheti fel ilyen sűrűn? Vagy csak cicizni akar?
2009. márc. 28. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom nem írt neked senki :(.

Hát az én kislányom is kb. ezt csinálta pár napja.Valószínű a fogacskája miatt lehet,mert alig evett csak cicizni akart,nem engedi,hogy belenyúljak a szájába,nyálzik rág 1000-el és amit írtál sűrűn kel éjjel cicizni.9 hónapos a kislányom és 8 fogacskája van és mindegyikkel megszenvedtünk.

De most rátesznek 1 lapáttal szegénykéknek a frontok is.

Kitartás!

9 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kitartok!:)))))))))))
2009. márc. 30. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!