Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hós babádat még hányszor...

10 hós babádat még hányszor szoptatod?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Napközben legalább 4x és ha éjjel felébred valamiért, akkor is csak cicivel tudom visszaaltatni.


Emellett eszik egy adag gyümölcsöt és egy adag főzeléket is. (Plusz esetenként egy-egy db kekszet, kiflit, kenyérhéjat, babapiskótát.)


10 és fél hós, pont normál súlyú kisfiú.

2011. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen "csak" 2 étkezés volt még kiváltva (bár néha még ezek után is inkább a cicit kérte, mint a vizet). Ezen kívül délután kapott gyümölcsöt joghurttal vagy túróval, de utána követelte a cicit... Szóval napi 4-5, de néha jóval több szopi is volt. Éjjel többször ébred és a cici megnyugtatta... így mindenki (apa, a 3 nagy tesó és mi is tudtunk pihenni).
2011. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4x cicizett nappal és éjjel 1x.
2011. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 xStefix ***** válasza:
4-5x nappal és 1x éjjel (utóbbit 11 hósan hagyta el, miután délutánra beiktattam +1-et).
2011. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Enyém is 4x-5x.

2011. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek az kevés, ha az enyém már csak reggel, este, napközben egyszer, viszont éjjel többször is?
2011. júl. 1. 12:30
 7/16 xStefix ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy napközben nem ér rá, annyi dolga van, ezért éjjel pótolja be. :)
2011. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak már érzem, hogy kevesebb a tejem, és egyrészt nem akarom, hogy elapadjon, másrészt éjjel csak a cicire nyugszik meg, azért sem lenne jó, ha elapadna a ritka szopik miatt...
2011. júl. 1. 17:28
 9/16 xStefix ***** válasza:
100%

Ha éjjel elégszer szopik és egyébként is igény szerint művelitek, akkor nem fog elapadni, nyugodj meg. Normális, ha mostmár totál plötyi vagy, mert a tej nagyrésze már szoptatás alatt termelődik meg.

Én kb. 1 éves kora óta fejlődök vissza lapostetűbe, de még mindig talál bennem pár cseppet, 3 év után is, úgyhogy no para. :)

2011. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezt tök jól megfogalmaztad!! :) Igen, ez a bajom, hogy "plötyi" vagyok, holott régen majd szét durrantam. :)) Most nevetek, de elég szar érzés, vagyis inkább furi. Amúgy igény szerintiek vagyunk, úgyhogy akkor remélem, nem apad el idő előtt. Még nincs kinn a foga, és ha tovább nem is, de addig MINDENKÉPP szoptatni szeretném, amíg kijönnek, mert őt csak ez nyugtatja meg... Se cumi, se alvóállatka, se semmi...
2011. júl. 1. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!