Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopi után vagy szopi helyett...

Szopi után vagy szopi helyett pótoljak?

Figyelt kérdés
nem hízik eleget a baba a tejemtől,ezért adtak tápszert.váltsak ki egy szopit vagy kínáljam meg minden szopi után?
2011. jún. 11. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig utána!
2011. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alaszka ***** válasza:
100%
Szerintem is utána! Ha még éhes, előbb-utóbb elfogadja. Viszont! Mikor az én lányom 3 hónapos volt, az orvos ugyanúgy felírt tápszert, mert kevesebbet hízott, mint addig, az enyém nem fogadta el a tápszert, akárhogy próbáltuk, így maradt csak a szoptatás, és pár nap után újra gyarapodott rendesen. Szóval lehet hogy csak az igénye kisebb most, de ez még nem olyan nagy baj. Próbáld meg szopi után, ha nem kell neki, ne erőltesd, akkor inkább próbáld többször szoptatni.
2011. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz meg egy tanácsadót.Lehet nem is kell pótolnod csak gyakrabban szoptatni.



Itt kérthetsz segítséget: [link]


Én is itt szoktam,megéri,hamar kapsz választ.

2011. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem csak 4,5 hósan írtak fel tápszert pedig nagyon soványka volt a fiam, semmi husi nem volt rajta nem hogy zsír! tejem volt de nem olyan zsíros mint amitől rakódhatott volna rá valami is. mi az utolsó esti szoptatást váltottuk ki a tápszerrel! így a mellemnek si volt ideje regenerálódni és utána a reggeli tej zsírosabb is lett!
2011. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!