Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy szoptatás egy mellből...

Egy szoptatás egy mellből vagy kettőből?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy ha mindkét mellemből szoptatok akkor a következő alkalommal lényegesen kevesebb tej termelődik a melleimbe. Egy mell kevés már, tehát muszáj kiegészíteni a másikkal. Mindenhol azt olvasom, hogy minél többet szoptatok, annál több tej termelődik. De mikor, ha szinte két és fél óránként ürítődik?? A folyamatos tejtermelés max cseppenként valósul meg nálam... mit csinálok rosszul??
2011. jún. 3. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyenekkor ugyanebben a cipőben járta, a baba 7 hetes kora körül észleltem, hogy egyre gyakrabban kér, már 1 órát se bír ki 2 szopi közt, aztán mikor lemértem 1 napot, ugyanazt tapasztaltam mint Te. Egy darabig tűrtem, aztán mikor már ordított a cicin, akkor 8 hetes korába adtam neki tápszert. Azóta is pótolok neki esténként (11 hetes), így mindketten nyugodtak vagyunk. Először nagyon rossz érzée volt, de most már lényegtene. A fő tápláléka az anyatej, a tápszer pedig kiegészítés, hogy nyugodt legyen és ne éheztessem. Én is próbáltam fejni már a kezdetektől és nekem is mindig csak cseppek jöttek, csodálkoztam is, hogy ahhoz képest milyen sokat tud kiszívni a cicimből.
2011. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!