Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szopiznak a...

Mennyi ideig szopiznak a babáitok?

Figyelt kérdés
4 hónapos elmúlt kicsi fiam és nagyon rövidnek tartom a szopi időket 3 perc után elfordítja a fejét! De már mondhatni hetek óta! Nem értem! Lehetséges,hogy ennyi idő alatt tud szívni eleget? Próbáltam utána neki pótolni mert persze az jut eszembe nem elég a tejem! De máramár kiöntögettem egy doboz tápszert mert nem kell neki! vagy nem éhes vagy az sem ízlik neki? Nagyon kevés az a 3 perc ugye?
2009. márc. 17. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiam szintén 4 hós 1-2 percel húzunk csak rád. Meghízza rendesen a súlyát, ha ennyi, hát ennyi...
2009. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a szopási technikája. Az én kisfiam is ennyi idősen 7 perc alatt kivégezte mind2-t cicimet :)
2009. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat az en kislanyom olyan lusta,hogy 1 kerek ora alig eleg neki.:)
2009. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 1 órát elmajszolgat.
2009. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor (3-4 hónapos kor körül) szokták lerövidíteni a szoptatási időt a babák. Általában 5-10 perc alatt "végeznek", de lehet, hogy a te babád ilyen kis ügyes, hogy 3 perc is elég neki. Viszont ha van csecsemőmérleged, próbáld megmérni egy párszor, hogy eleget szopik-e, mert az is előfordulhat - pont ilyenkor, 4 hónaposan - hogy már kevesebb a tej és azért hagyja abba. De reméljük, nem ez áll fenn. Könnyen meggyőződhetsz róla egy mérleg segítségével.
2009. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos a babám, kb 5 perc alatt megkajál. Simán megvan ennyi idő alatt a 200.
2009. márc. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!