Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha elapad a tejem, biztos...

Ha elapad a tejem, biztos abbahagyja 1 éves kisfiam a szopizást?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha volt már ilyen kérdés, én nem találtam.

Kisfiam 13 hónapos. Pár héttel ezelőttig cicn aludt el napközben és este, ezen kívül éjjel is szopott 2-3 alkalommal. Először azt vettem észre, hogy este csak ímmel-ámmal szopizik, nem is aludt el rajta, aztán beszüntettem az éjjeli alkalmakat, mert már nagyon elegem volt. Zokszó nélkül tudomásul vette (eléggé csodálkoztam is), viszont így, hogy kimaradt jó sok szopizás, sem éreztem reggel, hogy több lenne a mellemben. Most ott tartunk, hogy a délutáni alváshoz kérné, de szerintem nincs mit, mert csak szenved rajta és el sem alszik sehogy, este meg nyammog egy kicsit, aztán elalszik magától, viszont ha szopi nélkül tenném a kiságyba, sír.

Nekem gyanús, hogy alig van már tejem, de ha tényleg így lenne, akkor abbahagyná magától? Vagy lehet, hogy az üres mellemet használja cuminak? Mert azt azért mégsem szeretném.

Van valakinek hasonló tapasztalata?


2011. máj. 23. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én lányom 13hós.Ő is ilyen cicin elalszok tipus:) remélem kapunk valami jó tanácsot:)
2011. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!