Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ez keves, a...

Szerintetek ez keves, a koromhoz kepest? 23N

Figyelt kérdés
14 honapja szopik a babam.Egy par honapja nagyon lefogytam,pedig eszek eleg jol.Husit meg mindenfelet,1,60 a magassagom,es vagyok 50 kg.Nekem ez keves es masok szerint is.Annyira rossz,h ilyen sovany vagyok.
2011. máj. 20. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
1.58 vagyok, és az ideális súlyom alsó határa 51.5, de úgy már gebének érezném magam, 52-55kg-mal oké. Szerintem neked legalább 52-nek kéne lenned.
2011. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A testtömeg indexed alapján 19,5-ös vagy és ez normálsúly kategórai. Az a lényeg, h meg kell győződnöd, arról, h a súlyvesztésnek nincsennek-e eü-i v lelki okai. Ha nincs akkor oké.
2011. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 163cm vagyok, és 51-52 kg. 53 kg-val kezdtem a terhességet, 73kg-val mentem szülni, 63-mal haza, majd visszahíztam 66-ra. (féltem, hogy elapad a tejem és mindig ettem...:) aztán abbahagytam az összevissza evést és így most ennyi a súlyom. 14 hós az én pöttömöm is és még mindig szopizik ő is, sőt elég gyakran. Én nem látom magam túl soványnak (főleg, hogy nem onnan ment le a felesleg, ahonnan én szeretném...), szerintem ilyen magassággal még vannak kilóban könnyebbek is. Ha volna időm, én még inkább sportolnék is, bár fogyni már nem akarok, inkább formásodni.

Neked kell érezne, hogy jól érzed-e így magad a bőrödben. Próbáltál hízni és nem megy?

2011. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ööö..hát nem tudom. Én 166 vagyok, és 48 kg, és így érzem jól magam! 3 hónapos a babám és szoptatok én is.
2011. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 172cm vagyok és 58kg.Mindenki borzasztó vékonynak,soványnak tart,viszont én így érzem jól magam. :)Én is szoptatok és a terhességem előtthöz képest kemény 2 kg szedtem fel.Elsősorban magadnak kell megfelelni és ha így nem jól érzed magad akkor kérd ki dietetikus tanácsát,ők sokat tudnak segíteni.
2011. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haaaat,jol erzem magam.Es a ferjem is azt mondja h igy jol vagyok,csak annyira rossz h "jaj de sovany vagy,hat egyel"Mondtam a dokimnak is es azt mondta,h tejbe eszek,amit megeszek az nem ram rakodik,hanem tejbe megy es a fiam kiszopja.En 50 kg voltam mikor teherbe estem,75 kg mentem szulni.
2011. máj. 21. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!