Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Négy hós múlt a babóm, eddig...

Négy hós múlt a babóm, eddig csak szopott, egyszer egy hétig évágytalan volt, igy a felére apadt a tejem. Most már enne, de kevés van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tápszerpótlást szopi után nemfogadta el, hiába volt éhes. Tegnapelőtt óta elötte adok 50-et, igy legalább ennyivel többet eszik alkalmanként. Vagy úgy kéne inkább, hogy egyszer teljes szopi utána teljes tápszer?
2009. márc. 7. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Eszem- iszom, lactoherb, more milk kapszula, stb, de 100-nál többnincs a kettőben, holott két hónapja 200 is simán volt.
2009. márc. 7. 09:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Szopi után add a pótlást. És egyszerre csak kb 60ml-t. Aztán úgyis látni fogod ha többet igényel. Mi 5 hónaposan kezdtünk tápszert adni éjszakára, az első héten nem akarta elfogadni, a második héten megevett 60 ml-t a harmadik héten meg már 150 ml-t. Lassan fokozatosan szoktasd hozzá szerintem.
2009. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pótlás nem szükséges csak a legvégső esetben. A baba növekvő igényeit követi a szervezeted, bár néhány napig szinte állandóan szoptatnod kell ehhez. Mindkét melledből kínáld meg minden szopi alkalmával. Én 4 hónapig két mellből szoptattam, mára már elég egy is, ( néha kell csak a kettő ), a fiam 10,5 hónapos.

Kitartás és nyugodj meg, helyre fog állni a tejtermelésed, csak ne azon görcsölj hogy hány grammot szopott. A lényeg hogy mindig tedd mellre, legyen minden pelusban pisi, és ne csökkenjen a súlya. Ha pár napig nem csinálsz semmit csak összebújsz a babáddal és szoptatsz sikerülni fog.

2009. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!