Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjjelente szoptatás alatt...

Éjjelente szoptatás alatt mindég rámtör az éhség, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
este 7-kor vacsizom kb.9 kor fekszem. 6 hónapja szopizunk, éjjel 1-2 X. Kb.20 percet vagyok fenn 1 éjjeli szopinál de nem mindég elég az 1-2 szem keksz. Amúgy még dolgoztam akkor is felkelés után rögtön ennem kellett valamit. A cukrom normális terhesség alatt kicsit magas volt. Amúgy vékony testalkatú vagyok,nem az alakom miatt kérdezem ezt. Talán ennyire kiürül a tejjel az anya szervezete?
2009. márc. 4. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem igen én minden szoptatásnál úgy éreztem leszív a gyerek::)irtó éhes voltam mindig s csak fogytam s fogytam...jajj de jó is volt!:)
2009. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggelre majdnem éhen halok:) Általában 2x cicizik éjjel a 3hós kisfiam. Fel sem birok kellni ágyba kapok egy kis kekszet, vagy sütit, kapuccinoval.

Sztem normális.

2009. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!