Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjjel tobbszor felkel enni,...

Éjjel tobbszor felkel enni, hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám éjjel 4 szer képes felkelni enni, van amikor nem is nagyon éhes, mert rovid cicilés után el is alszik. Hogyan lehet ritkítani a felkeléseit?
2009. márc. 4. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni:) 14 hónapos a lányom és legalább 2-szer felébred enni éjszaka. Hiába "tömöm meg" jól este. A védőnő azt mondta, hogy ne adjak neki, vegyem fel, simogassam és tegyem vissza. persze csak fokozatosan.
2009. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoktad mérni,hogy mennyit eszik a babád?

( gondolom anyatejes baba)

Az én kisfiam 3,5 hónapos és azóta nem kell fel,amióta este a lefejt anyatejet adom neki oda,így látom,hogy a súlyához kiszámítva eleget eszik-e.

Ha mégis megébred és nyöszörög odaadom neki a cumiját,rá 2 percre el is alukál,így tudom,hogy nem az éhségtől ébredt fel.

Bár nem tudom,hogy ti cumizósok vagytok-e?!

2009. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy éhes! Lehet a fogkezdemények mocorognak, vagy csak szomjas, fázik, melege van, száraz a szoba levegője! Lehet, csak Te kellesz neki!

A cici nem csak élelemforrás, hanem nyugtató, altató, fájdalomcsillapító!

Ez egy ilyen időszak, türelem!

9 hónapos baba anyukája

2009. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szoktam lefejni, akkor etetek, ha látom éhes, a cumit kezdettol fogja kidobja.

Koszonom a válaszokat.

2009. márc. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!