Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan aki abba kellett...

Van itt olyan aki abba kellett hagynia a szoptatást mert sorozatban többször és rendszeresen harapta a babája?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem megharapott a Kislányom mikor kibújt a foga és csak ógy tudtam odaadni a tejet ha lefejtem. Fejdd le!!
2009. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam.Lekellet fejnem mert az első fogaktól harapott.És az nagyon fáj meg megmarad a hegek.
2009. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is harapott, rettenetesen fájt.

Kértem szép szóval, határozottan, elmagyaráztam neki, hogy nem szabad, anyának ez nagyon fáj stb.,de semmi nem használt.

Igen jó mókának tarthatta. Nekem viszont baromi nehéz időszak volt.

Kb.: 2 hétig harapdált, majd egyszercsak abbahagyta és soha többé nem harapott meg.

Még most is szoptatom (23 hónapos).


Kitartás! Türelem!

2009. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is harapott, 2-3 hétig kb. Már pont azon gondolkodtam, hogy inkább lefejem és cumisüvegből adom, amikor egyszercsak abbahagyta váratlanul :)
2009. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nem bujt ki a fogacska de az ínyével összeszorította görgette,nagyon tudott fájni és már arra gondoltam hogy mi lesz ha lesz foga.Aztán mondogattam neki hogy nagyon fáj anyának meg fel fel jajgattam akkor abbahagyta,így ment heteken keresztül .Aztán abbahagyta! Türelem vagy ha nem megy le kell fejni,de nincs annál csodálatosabb amikor cicizik és olyan hálásan néz rám!
2009. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is többször megharapott a fiam. Bizony iszonyatosan fájt. Én úgy csináltam, hogy ha megharapott, elvettem a szájából a cicit, elmondtam hogy ezt nem szabad, mert fáj. Utána folytattuk a szopizást, ha ismét harapott, ugyanígy csináltam. Néhány nap után abbahagyta. Arra vigyázz, hogy ne vegye játéknak! Ha látja rajtunk, hogy fura arcot vágunk, amikor megharap és érdekesen reagálunk, akkor tetszeni fog neki a dolog és nehéz lesz leszoktatni róla. Egyébként én kb. másfél évig szoptattam a nagy gyerekeimet, de csak a fogacskák kibújása után nem sokkal haraptak meg, később alig-alig fordult elő. Valószínűleg próbálgatták, hogy mit lehet velük kezdeni:)) 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!