Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csak fejek, mert nem...

Ha csak fejek, mert nem szopik a baba, akkor hogyan tudom szaporítani a tejem a 77553311 módszerrel?

Figyelt kérdés
Naponta max 260 ml tejem van,így a 6 hetes kisfiam csak 2 teljes anyatejes étkezést kap.Mivel 3-4 óránként fejek,jön is tej(reggel 100-120 ml,napközben max 60 a 2 ciciből összesen),így hogy tudom kivitelezni ezt a módszert?
2011. ápr. 14. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én kb. egy hónapig fejtem két-három óránként, utána átálltam 4 órára.

A fárasztó az volt, hogy éjjel is felkeltem fejni fél háromkor, mert akkor termelődik a legtöbb tej:)

Viszont négy hónapos kora után már nem fejtem éjjel, mert úgy voltam vele, ha nem elég, ami van, akkor már érett másra is az emésztőrendszere. De elég lett, 6 hónapos koráig szoptattam, és 10 hónapos kora óta nem fejek, feléltük a fagyasztó tartalmát, aztán kapott tejitalt, 15 hónapos kora óta meg tejet.

2011. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!