Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek (szedjek), hogy ne...

Mit tegyek (szedjek), hogy ne hulljon a hajam?

Figyelt kérdés
Három hónapja szültem. Neo Ferro Folgamma segíthet?
2009. márc. 2. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után a megszokottnál nagyobb hajhullás természetes dolog. A terhesség alatt általában kisebb hajhullás és a szülés után kihullik az is aminek korábban kellett volna.
2009. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szió

Nagyon jó a Varga hajcsepp,nem valami olcsó,de hatásos.5-6000 Ft. körül van, Dm-ben vagy Rossmannban is megvásárolhatod!

A neten is utána tudsz nézni

2009. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bármit szedned, szinte mindenkinek így hullik szülés után. Én is így jártam. Én a fodrászkellékesnél vettem egy ampullakúrát. 6 vagy 7 ampulla, hetente 1-szer kell hajmosás után bedörzsölni a fejbőrbe. Nekem jó volt. Vasat csak akkor szedj, ha biztos hogy alacsony, különben nem szabad szedni. De nyugi csodaszerek nélkül is rendeződni fog. Egyél sok vitamint.
2009. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy vashiány. De erre vasat csak orvos írhat fel, ahhoz meg kell vérképet csináltatni. Én babával inkább kihagytam, mert nincs kire hagyni. Egyél olyan dolgokat, amiben sok a vas. Cékla, brokkoli, máj. Nekem biztos vashiányom van, mert nagyon rámozdultam a céklára, minden nap eszem.
2009. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem sok mindent léehet tenni, nekem is tele van a párnám, meg az egész lakás a hosszú hajammal:( jövő héten levágatom. kicsit sajnálni fogom, de a férjemnek tetszeni fog, imádta a rövid hajam. neki meglepi lesz:)

sok vitamin azért picit javíthat... kitartás

2009. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Törődj bele, ez van.

Pár hónap és visszaáll a rend.

Azért vitamint kell szedni, de sajnos ez a természeet rendje. Annak idején én is megijedtem úgy hullt a hajam.

2009. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is borzalmasan hullott a hajam. Sörélesztőt szedtem, sokat javult a helyzet. Már nyugodtan fésülködhetek, moshatom a hajamat, nincs minden tele hajjal. Vigasztaló a dologban annyi, hogy tele van a fejem babahajjal:))
2009. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!