Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hónapja szültem, nem vagyok...

4 hónapja szültem, nem vagyok nagyon kövér, de a derekam, hasam nagyon hurkás. Hasizom segít? (szoptatok)

Figyelt kérdés
Mennyit lehet csinálni belőle? Tapasztaltak segítsetek! JÓ?
2009. márc. 1. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én is 4 hónapja szültem és hasonló cipőben járok,mint te és sajna nekem azt tanácsolták,h amíg szoptatok ne sportoljak,mert a fizikai terheléstől kevesebb lehet a tej,az izomláztól pedig rossz ízű lesz.
2009. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 6 héttel el lehet kezdeni sportolni, de csak óvatosan.Nem szabad nagyon megeröltetni a szervezetet, mert ha tejsav képződik, az tényleg átmegy a tejbe, és megváltoztatja annak az ízét.Az ellen meg hogy ne legyen kevesebb atej, homeos bogyok, és tejtermelő tea együtt.Sok sikert! És jó babázást.
2009. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
87%
Szia! Szoptatas alatt nem ajanljak a sprotolast, de idovel tudom javasolni Neked a hullahoppozast! Nekem a derekamon maradt az a folos par kilo, meg a hasamon egy kicsi, en is szoptatok meg, igaz mar csak estenkent, meg egesz ejszaka :-) Nekem is ajanlottak es tenyleg bevalik! Meg az elejen vagyok ugyan de tok jo erzes hogy vegre mozgok valamit!
2009. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!