Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lázas vagyok, szoptatok,...

Lázas vagyok, szoptatok, vehetek be Algopirint?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem szülés után vissza kellett mennem, mert hazaengedés utáni napon belázasodtam, a kórházban Algopirint adtak, ja és 38 fok felett nem lehetett szoptatnom.
2011. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz be. És lázasan is nyugodtan szoptathatsz.
2011. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor 2 hetes volt a babám elkaptam valamit, kb 2 napig 4 óránként vettem be Algopyrint,hogy ne kelljen antibiotikumot szednem.Szoptattam közben, 38 fok fölött volt a lázam.

Babám azóta 5,5 hónapos, teljesen egészséges:)

2011. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes volt a babám, mikor elkaptam az influenzát, 3 napig 39 fokos lázam volt, a gyerekorvos algopirint és panalgorint engedett bevenni, mert ezeknek ugyanaz a hatóanyaga, mint a kicsik lázkúpjának, ha a baba elmúlt 3 hónapos vehetsz be nurofent, panadolt is, mert ezeket már ő is kaphatja 3 hó után.

Szoptass nyugodtan lázasan, engem is erre bíztatott a gyerekorvos!


Jobbulást!!!

2011. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoptathatsz lázasan is és szedheted az algopyrint is!

38 fok felettivel is lehet szoptatnod, sőt mivel a lázzal védekezik a szervezeted így a babád is kapja tőled az antitesteket :)

Jobbulást!

2011. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!