Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap több etkezeskor is...

Tegnap több etkezeskor is fogyasztottam zoldhagymat/ujhagymat este az egy hónapos babám nagyon sírt, lábait felhúzta nyugtalan volt lehet a hagymatol fajt a hasa?

Figyelt kérdés
Tegnap több etkezeskor is fogyasztottam zoldhagymat/ujhagymat este az egy hónapos babám nagyon sírt, lábait felhúzta nyugtalan volt, végül hajnal 3kor tudtam letenni aludni, espumisan cseppet kapott, de csak bufizett, pukizott egyet, de utána ugyan úgy sírt, csak szopizik, lehetséges hogy a hagyma miatt fajt a hasa? Máskor nem sírt meg így bármit ettem.
2011. márc. 30. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúha! Dettó ugyanez volt nálunk is. Kb. 1 hónaposan ettem zsíroskenyeret hagymával- gondoltam azt ehetek, nincs benne semmi puffasztó- hát nem, ráment nekem is az egész éjszakám, keservesen sírt, ahogy írtad, hányt is sokat, azóta a hagyma sajnos tiltólistán van nálam..
2011. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor biztos a hagyma volt a bűnös,mivel nem sírós a babám és eddig hasfajos se volt, csak mondjuk amikor sok levegőt nyelt és nehezebben jött a bufi...
2011. márc. 30. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, off lesz: tényleg ilyen hamar átmegy az anyatejbe a "hatás"?
2011. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: én se gondoltam volna, de pár nappal később újra kisérleteztem a hagymával, és akkor ugyanez volt..kb.1órával szoptatás előtt ettem.
2011. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszönöm, akkor én sem eszem ilyet
2011. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!