Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyi többlet teje...

Kinek mennyi többlet teje van? Nekem 12 hetes babám napi 5x-i átlagban 120 ml-s étkezése mellett még 15 liter tejem van lefagyasztva.

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint ez óriási teljesítmény. A héten kapott ebből a kislánya (egyidős babák) tőlem 6 literrel.

hk


2009. febr. 21. 22:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
én vagyok akit leirigyeztél:-) képzel még én is mindig szoptatok:-) na akkor most ki az irigy?
2009. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

De sok itt a nem normális gondolkodású! Ha lusta vagy fejni és inkább tápot adsz a babádnak hát gratulálok!

És nem tudom más miért érzi a kérdést hencegésnek? Én nem így gondolom. Csak közölte, hogy neki mennyi van. És nem azért fejek, hogy a kutyának adjam, hanem hogy legyen ha egyszer mégis szükség lenne rá.

6 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tejtöbblet, mivel a fagyasztó már tele van és nem akarok mégegy hűtőgépet venni. Annyi tej termelődik amennyire igény van. Az első idők után ugyanis beáll a kereslet kinálat.
2009. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kutyabarát! A lustaság és a fájdalom közt van különbség. Ugyanis annyira bedagad a mellbimbóm, hogy utána meg szoptatni nem tudok. Tápszeren is fel lehet nőni, szerencsére nekünk még nem kellett, de ha kellene odaadnám a babámnak. Az az időt pedig, amit te a kutyának való tejtartalékolással töltesz én inkább a babámmal próbálom.

Ettől függetlenül mindenkinek a saját magánügye, hogy fej-e vagy sem. Nekem nem megy, de ha menne sem tenném, mert nem látom értelmét a "neked hány liter tejed van a fagyóban" című versenynek.

2009. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 50 mili van!!

hihi

2009. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Na drága képzeld nekem 2liter van 1 nap!!! Tehát ehez képest a tied NEM sok!!!! Ja és az én babóm cicizik! Mert nekem ment a szoptatás,kicsit felháborító ami kommentárokat írogatsz a kérdésedhez mert én úgy látom,olvasom hogy a többiek csak megosztották veled és még sok emberrel aki ezt az oldalt olvassa a tapasztalatokat! További sok tejcit és jó babázást kívánok neked!
2009. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Na drága kikérem magamnak a kioktatást!
2009. febr. 23. 13:27
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez kihagyhatatlan!

Azt hiszem, akkor te aztán egy óriási teljesítményű tejcsárda vagy. Mi lenne ha inkább a barátnőd rajongását hallgatnád, ahelyett, hogy itt vagy ezen az oldalon? Ő biztos megértőbb, mint mi itt!!!!Légy rá büszke, azonban ha egy kérdést így teszel fel, ne várj rá normális válaszokat! A hozzáírt kommentjeidet meg inkább tartsd meg magadnak.

UI: Itt az Anyukák nem hencegni szoktak, hanem ha valami problémájuk van, akkor a többiektől próbálnak meg segítséget kérni. Itt nem vállveregetéseket osztunk egymásnak, hogy te milyen ügyes vagy, mert ennyi tejed van. Ez nem verseny! Itt kérdések és a kérdésekre válaszok vannak! Nem hivalkodások!!!


A válasz a kérdésedre: Nekem 2 liter többlet tejem van a mélyhűtőben lefagyasztva. A fiam 4 hónapos!


Remélem, most, hogy választ kaptál a kérdésedre, már okosabb is lettél.

2009. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves tizenévesek, ne ilyen témakörökben válaszolgassatok, hanem inkább foglalkozzatok a tanulással.
2009. febr. 23. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!