Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csíkos lett a melletek a...

Csíkos lett a melletek a szoptatástól nektek is?

Figyelt kérdés
Én még csak 3 hete szoptatok, de alul és oldalt a mellemen vörös csíkok jelentek meg. Borzalmasan visszataszító, mit csinálhatnék?
2011. márc. 13. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de lógó lett nagyon.
2011. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon csikos lett,nem tudom mit tehetnek vele.Amikor van benne sok tejcsi,akkor nem latszanak a csikok,amugy nagyon csunya.
2011. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most néztem a neten krémeket rá, de mind 5-6ezr forint. Elég húzós! Bár szerintem megérné a nőiességünk és önbizalmunk megtartása miatt...
2011. márc. 13. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
SIMÁN HIDRATÁLD ÉS ADDIG MENJ SZOLIZNI MIG LILÁK A STIRÁID , SZÜLÉSZNŐTŐL KAPTAM A TANÁCSOT, NEKEM A HASAM A CSIKOS...
2011. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel hasonló kérdést, s azt tanácsolták, hogy kenjem testápolóval. Még nemrég kezdtem el, de remélem használni fog. Én a baba testápolót használom.
2011. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én melleim is lila csíkosak,de nem merem kenni,mert szoptatok.
2011. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a csíkok halványodni fognak, egy idő után fehér lesz. sajti nem sok mindent tudsz csinálni, a krémek többsége humbuk, nem ér többet, mint egy sima testápoló. ha még szoptatsz nem ajánlatosak az ilyen krémek, ki tudja mi van bennük, nem árt-e a babának. nekem a rossmannos mama krém is halványította, az is jó. nem mindíg a drága a jó. én pont ma néztem( 11 hónapja szoptatok), hogy a csíkok fehérek, de nagyon ronda lett a cicim. a csík a legkevesebb.........:((
2011. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek is ugyanolyan striák. mint amik sokaknak a hasán, combjain jönnek elő. Ha hajlamos vagy rá, sajnos egyetlen krém se fogja teljesen megelőzni. Ha meg már csíkos lettél, nincs semmi csodakrém, ami eltüntetné... csak az idő fog segíteni, el fognak halványodni.

Nekem szerencsém van, sem a hasamon, se a mellemen nincsenek csíkjaim... 4 szülés, ugyanennyiszer 2-2 év szoptatás után se..

2011. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hasamon nekem sem lett, ugyanolyan mint volt. Azért csodálkozom, hogy a mellemen miért jöttek elő!
2011. márc. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!