Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet hogy kimarad a növekedsi...

Lehet hogy kimarad a növekedsi ugrás? Lehet hagynom kéne, csak a cicit? De akkor üvöltene egész nap, mert 30-40 ml vel nem elégszik meg, és kb ennyi van 2 óra alatt a 2 cicmben. (ezt inkább ki szoktam fejni)

Figyelt kérdés

Eddig mindíg tudtam ha volt, héten 12 hetes a babám, és még nem jelentkeztek a tünetek. ugyanúgy kér enni, igaz pótolni kell délután, lehet hogy azért nem kéri sűrűbben a cicit, mert megkapja a "maga kis adagját"?Már két hete tapasztaltam hogy nem elég a tejem délután, és ezért pótolok, mindíg annyit hogy a napi adagja kb meglegyen. Védőnőm tanácsolta, hogy figyeljem így: 5,2 kg X 150= 780, ennek ellenére ha nem pótoltam akkor 550-600 között tudott szopizni, most ezt egészítem ki 700 körülre.

Többet kéne adnom? Miért nincs jele az ugrásnak? elég neki ennnyi?


2011. márc. 7. 13:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a pótlást cumisüvegből kapja, eddig még nem volt gond,remélem így is marad.azért cumisüveg, mert kiskanállal ilyen mennyiséget lehetetlen adni, a pohár nálunk nem vált be, a fele a nyakában volt.:(
2011. márc. 8. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!