Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hónapos kislányom még...

7 hónapos kislányom még szoptatom, de érzem, hogy egyre kevesebb a tejem, vissza tudnám még hozni, hogy több legyen?

Figyelt kérdés
Ahányszor csak tudom megszoptatom, de érzem, hogy sokszor nem jön semmi, csak cumizik. A tejleadó reflexem is nagyon nehezen indul be:-(Ez azt jelenti, hogy kezd elapadni a tejem lassan? Van még rá esély, hogy visszahozzam?
2011. febr. 17. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sűrű fejéssel van esélyed, de mindenképpen fejj. Akkor is, ha csak 10ml jön le, mert így stimulálod a melled.
2011. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alkoholmentes sör csodákat tett. :)
2011. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megpróbálom a fejést, csak nem lesz könnyű, két kicsi mellett:-(
2011. febr. 17. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Forever Lite es Fields of Green tabletta
2011. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Erre gondolsz?: [link]


Neked ez használt?:-)

2011. febr. 18. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,a Forever Living termékeire gondolok.3 éve szoptatok,nálam is voltak olyan időszakok,hogy azt hittem ennyi volt.Írj privit,ha bővebben érdekel.
2011. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írtam neked privit!
2011. febr. 18. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!