Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 1 éves múlt, már...

Kislányom 1 éves múlt, már csak reggel és este szopizik. Szedhetek már valamilyen fogyókúrás szert és ha igen melyiket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom, inkább mozogj..
2011. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd ha nem szopik egyáltalán akkor, mert addig ő ia ugyan úgy kap belőle!
2011. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ettől féltem hogy ezt írjátok! Mozgok, biciklizem bent ,sétálok a babóval meg már enni is csak negyed adagokat eszem, de még mindig semmi!!! :( Remélem már nemsokáig tart és sikerül leadni egy kicsit, mert már nagyon zavar! Nem érzem jól magam! Kezdek depis lenni!!! De azért köszi a gyors válaszokat!!! :)
2011. jan. 24. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm az elválasztás után 90 napos diétát csinált, és hihetetlenül lefogyott tőle. De mint már írták, szopi után, mert ettől meg elmenne a tejed nagy eséllyel.

Szerintem a fogyókúrás "szerek"-nek amúgy sincs sok értelmük, miután abbahagyod, visszahízol...

2011. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta mozogsz?Nekem kellett pár hét,mire beindult a fogyás,utána már fél kilónként ment lefelé.Ha régebb óta csinálod,nem tudom,miért nem indul meg.
2011. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ameg van prolaktin termelés ,addig nincs fogyas.Dokim mondta.
2011. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Prolaktin mindig van, csak szopi nélkül nem sok.

Lehet fogyni szopi mellett is, valaki úgy fogy, hogy nem is szeretne, valaki meg csak szopi után tudja leadni a kilókat. Különbözünk... nekem eddig 12 ment le odafigyeléssel, egy éves múlt a kicsim, még ugyanennyi kéne, viszont tabit nem szednék.

2011. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NINCS FOGYÓKÚRÁS SZER!


Humbug az egész. Mozogj és étkezz egészségesen!

2013. okt. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!