Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt dohányzás?

Szoptatás alatt dohányzás?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt 7évig dohányoztam.A párommal mielőtt gyereket vállaltunk volna előtte 1évvel leszoktam.Most hogy megszületett a pici nagyon hiányzik.Most egy hónapos a babánk és csak szoptatom.Nem lesz baja ha vissza szokok a dohányzásra?
2011. jan. 20. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bocsi azt tartomtaszítónak ,ha cigizve látok meg babakocsit toló nöt......Az lemaradt.Ne hogy félre értsetek....

Nagyon is szépek a babás anyukák... :)

2011. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem jó, már mindent leírtak előttem, hogy miért nem jó. Én csak annyit tennék hozzá, hogy a nem szopó kisgyereknek sem jó. Anyám dohányzott/zik egész életében, én annyira meggyűlöltem a szagát, mind a ciginek, (tehát a füstnek), és mind a dohánynak. MINDEN, ami a lakásunkban valaha eltöltött pár órát undorító szagú. (Nem ruhára gondolok, mert az mosható persze). Könyvek stb. És ami a legrosszabb, a dohányos ember bőréből árad a dohányszag, én sajnos nem bírom megölelni sem ezeket az embereket, csak undorodva. Bárkiről megmondom, hogy dohányos (aki napi egy szálat szív, azon talán nem látszik), még aki le is szokott, de hosszú éveken át szívott, annak is olyan marad a bőre színe, bár a szag elmúlik néhány hónappal azután, hogy valaki letette.


Olvastad már Allen Carr könyvét? Próbáld meg, hátha Neked is segít, hogy ne gyújts rá többet saját és családod érdekében. (Én azért olvastam a könyvet, mert anyámnak adtam egyszer ajándékba, és gondoltam nem adok olyat, amit nem olvastam, szerintem szuper, bár igaz, hogy soha életemben nem gyújtottam rá...)

2011. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

nos mar mindent elmondtak amit en is akartam,de annnyit meg elmondok,hogy en elo peldat lattam.egy bartanom mar 25 eves az edesanyja cigizett szoptatas alatt 140cm nem erte el

es 22evesen mar tiszta rancos volt,es a szemeben allandoan lathato nagy erek vannak.Bar ez csak a latszat,o sokat vizsgaltatta magat,hogy miert van a sok baj,ezt tartjak az eggyetlen magyarazatnak.Az o anyukaja nagyon eros cigis volt Trabukot szivott,tobb mint egy dobozzal egy nap.Arrol,hogy mentalis problemaja ven nem tudok,en csak azt irtam le amit lattam!

2011. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 xStefix ***** válasza:

Remélem, ez csak költői kérdés...

A minap volt itt két ilyen téma is, nézd meg, miket válaszoltunk. Bár a válasz mindig ugyanaz: vagy cigi vagy szoptatás.

Te döntesz! De a babád helyett is, ezt ne felejtsd el!

2011. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

17 évig dohányoztam:(

már nem vagyok túl fiatal és most várom az első babámat,3 éve szoktam le úgy,hogy előtte elszívtam akár 2 dobozzal is....pár hónapig hiányzott de megtudtam állni és azóta sem szívtam egy "slukkot" sem!


Túl vagy a nehezén és én azt mondom,hogy legyél nagyon büszke magadra,amiért megtudtad állni a babád és a te egészséged érdekében!

Igy ismeretlenül is végtelenül tisztellek érte!!!!

Ne szokj vissza ,a szervezeted tesz most próbára téged,nekem is volt,hogy úgy éreztem úgy elszívnék egy cigit,de nem!!!

Ez a mi döntésünk!!!

Kitartást, meglátod túl leszel rajta!

Nem utólsó sorban,gondolj bele,milyen a picidnek a büdös cigiszag,beleivódik a bőrödba stb.


Minden jót kívánok és ne szokj vissza!!!:)

2011. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Orsi26Varga válasza:
ehh...dehogy...A kisbabád érdekében ne tedd,mert akk a nikotin át jut a szervezetébe,és mindenre amit el lehet képzelni nagy korában allergiás lesz..Lisztérzékeny,stb sorolhatnám,úgyhogy inkább NO!
2011. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!