Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet tenni fogfajas...

Mit lehet tenni fogfajas ellen szoptatas ideje alatt?

Figyelt kérdés
Borzasztoan faj a fogam, s beszeltem a haziorvosommal, es semmi fele fajdalomcsillapitot nem ajanl(algocalmin, antinevralgic - erdelyi vagyok, itt ezek a "hiresebbek"). Tudnatok-e ajanlani valami hazi praktikat, ami nem befolyasolja a tej termeleset, minoseget, ne legyen artalommal a babara nezve?
2011. jan. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Panadolt lehet bevenni, a babáknak is ezt adjuk.. nem árt. :)
2011. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok megint: öblögess pálinkával, de ne nyeld le. komolyan... Én ezt csináltam amikor már végképp nem hatott semmi és ideiglenesen elzsibbasztotta . vagy én öblögettem langyos vízzel, amikor még lyukas volt a fogam
2011. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán egy fogorvos.....

Addig fogkrém a fájós fogra.De nem lesz jobb. Ami elkezdett fájni, csak rosszabb lesz

2011. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogorvos!
2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi baja a fogamnak... Csak no a bolcsessegfogam... Mar tobb mint egy eve kinlodik kibujni... s neha, idokozonkent eljon a fajas... Terhessseg alatt vodkaval oblogettem, de egy ido utan mar az se ert semmit... :(

Sajnos most meg egyaltalan semmi szeszes ital nincs itthon :(

2011. jan. 5. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegfűszeg. Rágd szét egy kicsit és tartsd a fájós részen. A babáknak való fogzáskor használatos ínyecsetelőt is használhatod. De ha nagyon fáj, akkor egy-egy cataflam nem árt, míg fogorvoshoz nem jutsz.

Én is szenvedtem a bölcsességfogaimmal, alul egyáltalán nem tudtak még előbújni és időről időre nekem is begyullad. Ilyenkor a fogorvos helyileg kezeli.

2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, tanacsokat! :)

Tettem ra kis szegfuszeget, meg szereztem hazipalinkat a szomszedtol :))

Szedek Amoxacilint(orvos javaslatara), uh remelem a gyulladas, genny elmulik hamar...

2011. jan. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!