Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Legalább egy évig szoptató...

Legalább egy évig szoptató anyukák! Milyen maradt a melletek alakja, miután abbamaradt a szoptatás? Olyan, mint fejés után, amikor teljesen üres a mell?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en 21 honapig szoptattam es csak 6 hete hagytam abba de mar kezd javulni a szitu...eloszor bedurrant aztan leeresztett most meg mintha kezdene feszesedni...meg voltam en is remulve az elejen hogy akkor ez mar olyan lesz mint szegeny nagymamame pedig csak 24 vagyok de most hogy latom ilyen rohamosan javulni meg vagyok nyugodva...mi most keszulunk kistesora ezert nem is elem bele magam a szep dus keblekbe mert megint kezdodik az egesz elolrol...
2011. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szép nem!

Igaz ez csak a 4. gyerek szoptatása utánra mondható, aki 2 évig szopott, az első 3 gyerek 9 hónapos kora körül elválasztotta magát! S én is sokkal fiatalabb voltam!

2011. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen szültem, 1 évig szoptattam és sajnos igen, olyan maradt a mellem, mint amikor üres volt szoptatás után.
2011. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nem ereszkedett meg, bár nem is nagyon tud, mert sosem volt nagy...a szoptatás alatt sem.
2011. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lett különösebben más, mint a terhesség előtt, bár én kismellű vagyok. 14 hónapig szoptattam.
2011. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első gyerekekm,a kit 28 évesen szültem 21 hónapig szopott.

Én most 39 vagyok, a másodikat szoptatom 21 hónapja.

szerintem nem vészes, ráadásul az első gyerek után megmaradt a 2 számmal nagyobb mérete.


ha kapnék egy jutalom mellfelvarrás, azt azért nem utasítanám el:-))

2011. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xStefix ***** válasza:

Én lassan 3 éve szoptatok és kisebb vagyok, mint előtte.

Még nem fejeztük be, úgyhogy nem tudom, mi lesz a végére, de annyira nem reménykedek, hogy "megnövök". :S

2011. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát, két gyermek után már egészen más, mint korábban volt... de ehhez nem kell egy évet szoptatni, pár hét vagy pár hónap is meglátszik egy nem eleve kicsi mellen. A tónusa mindenképpen romlik, a bőr is könnyebben ráncosodik, hiszen megnyúlik a terhesség és a tejbellövelések miatt.

Ezen már csak a plasztika segíthet, de erre nincs keret.

2011. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27 evesen szultem es 1 evet szoptattam. egyaltalan nem tetszik az eredmeny...azelott 75 B volt a meretem, nem volt "nagy" mellem, de dekorativ volt...most "ures" es logo maradt, alg jo ra az A kosar. valoszinuleg geneteika kerdese.
2011. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
több mint fél év szoptatás után ugyan olyan! csak nagyobb:-)
2011. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!