Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Első gyereknél rengeteg tej....

Első gyereknél rengeteg tej. Másodiknál is ez lesz?

Figyelt kérdés

Mitől függ, hogy mennyi teje lesz egy anyának?

Az első babámnál rengeteg tejem volt, naponta pakolásztam a fagyasztóba. Elképzelhető, hogy a második babámnál is ilyen sok lesz, vagy esetleg kevés?


2010. dec. 13. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt senki se tudja előre megmondani Neked. Anyámnak velem rengeteg teje volt, az öcsém tápszeres lett két hónaposan (jó, nála a stressz volt akkor a fő bűnös). A legjobb barátnőmnek meg fordítva. Első baba tápis volt, a másodikkal volt teje (nem sok, fagyasztani nem tudott, de nem is kellett tápszer egy évig a babájának).

Szóval ez lutri :(

2010. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Pedig reménykedtem, hogy főnyeremény cicim van :)
2010. dec. 14. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy valoszinuseggel a kovetkezo babaval is sok lesz a tejed, felteve, hogy nem er valamilyen lelki trauma szoptatas alatt es a baba is ugy akarja.
2010. dec. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél egyáltalán nem volt, de másodiknál 7,5 hónapos és még van tejem.
2010. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél is rengeteg volt és most a másodiknál is(napi 2 liter).

Neked is biztos sok lesz,ha nem stresszelsz vagy ilyesmi.

2010. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez változó!


Nekem 4 gyerem van.Az első kettőnél egy csepp se volt.A harmadiknál 3 hónapig.S most a 4.-nél meg egyszerűen ömlik s nem akar elapadni.Most volt pár napja 1 éves a kisfiam.Közbe anyatejleadó is lettem május óta.S ugyanannyi tejem van,mint mikor elkezdtem a tejadást.Havi szinten 20-25 litert visznek a gyűtőbe!Így szerintem,mint minden terhesség és szülés is más-és más!

2010. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem először is volt, most másodjára is van. 9,5 hós a picuri, még mindig szopik, nagy 14 hóig. Vitték is folyamatosan a tejet, most is, az első babámmal is.

Ha első babával volt, szerintem lesz tejed másodjára is!

2010. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!