Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hete szültem, azóta nagyon...

3 hete szültem, azóta nagyon hullik a hajam. Ez el fog múlni hamarosan, vagy a szoptatás alatt végig hullani fog?

Figyelt kérdés
Terhesen egyáltalán nem hullott a hajam. Olvastam, hogy szoptatás alatt majdnem minden nőnek hullik. De csak a szoptatás elején, vagy végig? Mert ha végig, akkor szerintem még meg is fogok kopaszodni... :(
2008. dec. 29. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem fogsz kopaszodni, viszont nmevéletlenül ajánlják szülés után is az elevitet, v femibion 400, v bármelyik terhesvitamint, legalább 3 hónapig...nekem jó volt nagyon
2008. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 4 hónapig tudtam szoptatni, végig hullott a hajam, de nagyon. Tele volt a párnám hajszállal. Már 1 hónapja nem szoptatok, de még mindig hullik. Ja pedig le is vágattam a hosszú hajam, semmit nem ért.Nekem ez a második babám, az elsőnél nem volt semmi, most meg úgy hullik, hogy én is attól félek megkopaszodom. Talán valami vitamin jó lenne, vas vagy valami. Vagy vannak azok a komplex vitaminok amik jók a bőrre, hajra, körömre. szia
2008. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szedem az Elevitet, de így is nagyon hullik :(


Muszáj vagyok összefogni a hajamat, pedig utálom, jobb szeretem kiengedve, különben nem lehetne megmaradni a lakásban, mindenhol a hajaim lennének :( A fésülködéstől meg előre félek mindig...

2008. dec. 29. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után 7 hónapig hullott a hajam.

Én is azt hittem ,hogy kopasz leszek.De nem. :)

Egy hónapja vettem észre hogy mennyi hajam nő vissza.Főleg elől látom a homlokomnál, olyan mintha babahajam lenne.

Szerintem szedd tovább az Elevitet.

2008. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hullik a hajam, bar vitamint szedek, meg halolaj kapszulat. Lehet, hogy ezert nem. Ugyanolyan szep fenyes, dus a hajam, mint a terhessegem idejen.
2008. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam szoptatni egyáltalán, de a hajam mégis hullott fél évig:(
2008. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vagy fél évig hullott. Azt mondják vashiány, de ha van kire hagyni a babát, érdemes elmenni egy vérképet csináltatni. Ha nem akarsz bogyókat enni (amúgy is csak receptre lehet), akkor egyél sok vastartalmú kaját. Máj, cékla, mazsola. Nálam ez működött.
2008. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!