Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meghalok egy kis csokiért, miért?

Meghalok egy kis csokiért, miért?

Figyelt kérdés
Amióta szoptatok nem is kevés csokit kívánok. Addig semmi gond nem volt a súlyommal, amíg nem lettem terhes, a 21 kg-ból már csak 7 kiló van rajtam. 3 hós a picim, nem tudom, mi ez a csoki-zabálási roham. Elevitet még szedek a doki tanácsára..
2010. okt. 4. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is állandóan csak ennék...

Nekem a Diabetikus Milka jön be, az nem hízlal annyira.

2010. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy kis csokiért????Jó neked,én csokit is csokival ennék,meg kakaóval!Nemnormális amennyi édességet meg tudok zabálni,komolyan mondom,ha nem kapom meg a napi édesség adagomat,rendesen elvonási tüneteim vannak!2 hetev szültem,szoptatok.Az a diabetikus milka nem rossz ötlet...
2010. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Régen nem voltam édesszájú, de mióta szültem, nekem is szinte elvonási tüneteim vannak, ha nem ehetem meg a napi édesség-adagomat (csoki, süti, puding, fagyi, akármi). Már több mint 2 éve szoptatok és már éjjeli nassoló vagyok... Lefekszek aludni, de képes vagyok felkelni, hogy valami nassolnivalót találjak. :) Ezek ellenére 5 kg-val könnyebb vagyok mint terhesség előtt. A párom szerint azért, mert kell az energia és talán a szervezetem így jelzi. A babám fél éves korára visszament a súlyom a kiindulási pontra. Azóta meg már inkább hízókúrán vagyok, mert a családom aggódik úgy lefogytam.
2010. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 16 hónapja szoptatok, minden nap kívánom a csokit, meg a kakaót és az édes dolgokat. Ja, és terhességem előtt egyáltalán nem voltam édesszájú! Egyelőre még nem látszik meg rajtam...
2010. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. A terhességem előtt avi egy kocka csoki volt az igényem, az ajéndékba kapott bonbonok rám száradtak, most meg csokit ennék sütivel és kakaóval egész nap! Ráadásul fogyok is... 4 kilóval vagyok kevesebb, mint a terhesség előtt. Fél éve szoptatok.
2010. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát, Lányok, akkor addig örüljünk, amíg fogyunk, vagy éppen nem hízunk...:)) és én minden reggel elhatározom, hogy ma nem eszem csokit...de aztán kell az energia, vagy endorfin vagy valami..
2010. okt. 5. 09:29
 7/14 anonim ***** válasza:
én is ugy vágyódom a csoki után mint valami alkoolista az ital utan de nem nagyon eszem mert a párom azt mondja h akkora leszek mint 1 tehén tőle persze azért dugiban szoktam enni csokit
2010. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is diab. édességeket szoktam enni
2010. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, és a legszörnyűbb, hogy nem tudom, miért, de én is dugiban eszem....://
2010. okt. 5. 14:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is totál csokifan vagyok, esti filmnézés közben elfelejtem, hogy a filmet kéne figyelni, azon kapom magam, hogy a csokira gondolok, és hogy hol találnék otthon :D Hihetetlen. Én még csak 8 hete szültem, de nem fogyok...
2010. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!