Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szinhidrátmentes diétától...

Szinhidrátmentes diétától elmehet a tejem?

Figyelt kérdés
Mert úgy érzem, alig van energiám, és a baba is nyűgös azóta, amióta csinálom. Mintha alig lenne a cicimben, a fáradtságtól pedig beszélni is alig tudok. 3,5 hós
2010. szept. 29. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás allat nem diétázz, föleg igy ne.
2010. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatsz és diétázol? Ezt gyorsan felejtsd el! Ha hiányosan táplálkozol, teljesen megvonod magadtól az energiát adó szénhidrátot, ne csodáld, ha a babád nyűgös és te sem vagy jól! Táplálkozz kiegyensúlyozottan, zabálni nem kell, de minden fontos tápanyagot be kell vinni a szervezetedbe, mert különben teljesen leépül a szervezeted és a babád is éhezni fog!!!
2010. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elfog menni a tejed!Hagyd abba a diétát, és visszaáll a tejtermelésed is!
2010. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pont a szénhidrát az, ami az egyik legfontosabb a tejtermelésben! Nem szabad diétázni szoptatás alatt, betegek lehettek és a tejed is elmehet + ami méreganyag felszabadul belőled a zsírbontás során, az mind átmegy a babádba az anyatejen keresztül (emiatt sem szabad sem méregteleníteni, sem diétázni szoptatás alatt). Inkább egyél egészségesen, normális adagokat, sok rostot. h a2 éves koráig lemegy rólad a felesleg, akkor az úgy biztosan ok
2010. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak kenyeret/péksütit próbáltam elhagyni, mikor pár hós volt a babám, de olyan szinten lett kevesebb a tejem 2 nap alatt, hogy azonnal abbahagytam.

Egyébként amikor fél éves lett, akkor elkezdtek leolvadni a kilók rólam minden diéta nélkül, már a teherbe esési súlyom alatt vagyok jóval :) Szóval ne diétázz szerintem!

2010. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:

Egyetértek!


Ha te magad is úgy gondolod, hogy ettől lehetnek a gondok, akkor pláne ne kísérletezgess tovább...!

2010. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, igazatok van. Nem hittem volna, hogy ennyire drasztikus, pedig nem vittem túlzásba..semmi nem ér meg annyit, hogy ne legyen tejem. Csak már nagyon untam, hogy 22 kg-ból már csak 7 van, de az meg sem akar mozdulni..mindegy, majd lemegy, szopiztatás után. Remélem:) Üdv
2010. szept. 30. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!