Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség alatt megnő a...

Terhesség alatt megnő a mellem! És ha már nem szoptatok akkor visszamegy az eredeti állapotba vagy valamennyi nagyság megmarad?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére visszament (alapból 85 d-s melltartót hordok).
2010. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Valamennyire inkább a tartása megy össze nem lesz olyan feszes és kemény hanem puha lesz és talán egy mérettel lesz kisebb mert nem lesz már olyan telt.
2010. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt túl nagy mellem.

Terhesség és szoptatás alatt nagyon szép cicikkel rendelkeztem.

Sajnos picit löttyedt lett, de a régi melltartóim kicsik.

Viszont kellemesen csalódtam, mert azért nem lett annyira csúnya.

Sajna csak 3 hónapig volt tejem, most meg már 3. hónapja nem szoptatok.

2010. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xStefix ***** válasza:
Én 2,5 év után már kisebb vagyok, mint eredetileg voltam... Nem örömteli, dehát ez legyen a legnagyobb gondom.
2010. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85C-t hordtam eredetileg, terhesség alatt 90D, amíg volt tejem, addig 85D, most megint 85C, de nekem sem olyan már, mint előtte volt. Mondjuk ruhában nem látszik:-)
2010. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 75 B-s voltam, aztán hatalmas lett!85C! 2 év ciciztetés után olyan 85BMaradt, de igen csúnya lett!Nagyon meglógósodott!Amolyan üres tejeszacsijaim lettek!! :((

De reménykedem benne hogy néhány év múlva megfizethetőbb lesz a mellplasztika, és megcsináltathatom, hiszen egy nő nem nő ilyen cicikkel!Engem legalábbis cefetül zavar!!

2010. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdtem 75 B, szoptatás alatt 95 C. Most meg olyan mint a vizsla füle. Nekem azt mondták, hogy ez már ilyen is marad. Most 90 B-s melltartó kell egyébként, bár szülés után maradt rajtam vagy 5-6 kg felesleg amúgy is. Azt még nem sikerült leadni. Szerencsére a férjem azt mondja, hogy őt nem zavarja. Engem azért eléggé, de push-up melltartóban, ruhában nem is olyan rossz. Múltkor elszólta magát a férjem, hogy nekem dúúúrván nagy melleim vannak. Ezen meglepődtem, tini koromban sosem gondoltam volna, hogy ez lesz.
2010. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:
"Dejó" nektek... Én 75B-ből lettem 80A. :-S
2010. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!