Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt más is érzi...

Szoptatás alatt más is érzi saját mellét kellemetlennek?

Figyelt kérdés
Nincs bajom szoptatással sőt nagyon szeretem mert amikor kiszivja puha löttyet könnyedébb lesz imádom, a saját mellemmel van gondom, 2-3 orával rá elkezd feszülni érzem hogy fáj elkezd csepegni+fojni belőle tej (undorodom) tőle, nem tudok aludni oldalamon se hasamon mert ha még nyomodnak fájnak meg egyből fojik tejci, használok melltartó betétet mert meguntam H átazik minden cicimnél de ebbe bele melegszik fűlled. Mikor fog elmulani ez az egész?

2022. nov. 4. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem sosem folyt ki feleslegesen 1 csepp tej sem.

De ennek ellenére en is gyűlöltem.


Pl nekem a szexben is egy hatalmas löket, ha párom a melleimmel is foglalkozik. Na szoptatás alatt, ha hozzáért egyből elment minden libidóm.


Utáltam, fájt, sőt eleinte olyan érzés volt, mintha nem a testem része lenne.


Amúgy ennek ellenére 13 illetve 10 hónapig szoptattam. Megszoktam valahogy.

2022. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Miután beállt a kereslet-kínálat nem VOlt ilyen.

Előtte előfordult

2022. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem állt be a kereslet-kínat ömlött, azóta nincs semmi ilyen. Türelem idővel elmúlik.
2022. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól emlékszem, nekem csak az első pár hónap, nagyon maximum az első fél év volt ilyen. A második gyerekem 2-4 hónapos kora között átaludta az éjszakát. De ilyen 9-11 órát ébredés és cicizés nélkül. Én úgy aludtam, hogy egy-egy textilpelenkát dugtam a pólómba és még azt is néha cserélni kellett éjjel
2022. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első két hónap kb., de fokozatosan javult. Szerintem az volt a legzavaróbb, hogy reggel mindig tejtócsában ébredtem. Rendkívül sok tetrapelenkát használtam, az első két héten naponta ment a mosógép, a fele babaruha (lebukott, szoptatás közben rácsorgott a tej stb.), a másik fele a tetra, amit összetejeztem.
2022. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, most igazából minden zavar még, még az is h 0-24 van rajtam egy melltartó ami megtartja a kis betétet....remélem elmúlik minél hamarabb.
2022. nov. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!