Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális ha anyám segít a...

Normális ha anyám segít a szoptatásban?

Figyelt kérdés
Barátnőm kinevet, azt mondja ennek a babarol meg rólam kellene szólnia. Egyedül nem tudom cicire tenni.
2022. márc. 18. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha anyukád segít nem rólatok szól? Te szoptatsz, a baba szopik. Én sógornőmnek segítettem (csecsemős vagyok) a szoptatásnál, én mutattam neki, hogyan tegye mellre stb mert megkért rá. Na bumm. Sok baba nem nyitja ki rendesen a száját, vagy a nyelvféke rövid, esetleg az anya fél, hogy nem kap levegőt mert a mellébe fúrja a fejét a baba és emiatt nem tudja bekapni rendesen... Majd belejössz. Auért nem egy akkora valami, hogy ne lehessen ott a saját anyukád, ennyire nem kell "jajj de intim dolog csak rátok tartozik" dolognak kezelni. Oké, látja a melled, én meg rengeteg mellet láttam a kórházban, pedig nekik full idegen vagyok 😂
2022. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs babám, sosem szoptattam, de ha nem menne, biztos az első, akitől tanácsot kérnék, az az anyukám lenne. Vagy a nővérem, akinek már van gyereke.
2022. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg segít és nem beleszól kérés nélkül, akkor nagyon hasznos!!

Régen is nőrokonok segítettek a baba körül, meg a szoptatásban illetve láttak más asszonyokat is szoptatni már gyermek korukban!

Pláne, hogy mindenhol arra panaszkodnak a kismamák, hogy a csecsemősök bunkók és nem segítenek!

Nekem csak megmutatta anyukám, utána már ment, hasonlóan én is a húgomnak!

2022. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%
Kb annyira normális mintha abban is segített volna ahogy megfogant a gyermek
2022. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 barom vagy, a gyerek etetésében semmi szexuális nincs.
2022. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs benne szexuális de nekem a kérdésből úgy tűnt, hogy a MÁMMÁ mindig odapofátlankodik, és szabotalja az anya-gyermek kötelék elmélyülését. Nem vagyok barom, megalapozatlan az állitásod
2022. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Írja a kérdező, hogy egyedül nem megy, nyilván ő kérte az anyja segítségét.
2022. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!