Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mell fájdalom egy ponton...

Mell fájdalom egy ponton mitől lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes a babám iszsz kizárólag szoptatott baba, kezd végre beállni a kereslet-kínálat is. Ma hajnal óta az egyik mellem egy ponton úgy fáj, mint amikor bruál túl van telítődve és feszül, nem tud ürülni. Nyomásra fáj főleg. Viszont ürül a mellem, nem kemény. Nem piros, nem vagyok lázas. Semmi egyéb tünetem nincs, csak ez a nyomásérzékenység. Mi lehet a baj? Lehet egyáltalán valami gond? Vagy csak talán megnyomódott álmomban, ráfeküdtem vagy ilyesmi??
2021. nov. 24. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Melegítsd etetés előtt azt a cicit és szoptatás közben masszirozd át a környékét. Hónalj körül fáj?
2021. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, inkább a külső, alsó részen
2021. nov. 24. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmm talán ráfeküdtél. Védőnőt nem tudod megkérdezni?
2021. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap jön délelőtt, bár nem szívesen kérdezem erről, mert nem egy állásponton vagyunk a szoptatással kapcsolatban
2021. nov. 24. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor facebookon nézz utána vagy kérdezd meg a Szoptatási tanácsadás-kérdezz felelek ,csoportban.
2021. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja nem írtam, de a Facebook csoportban hivatalos szakértők válaszolnak.
2021. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2021. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oda már írtam, de elég sokára szoktak válaszolni, volt, hogy egy kérdésem 2 hétig is várakozott
2021. nov. 24. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
De ott vannak a kalauzok a csoportban és mások hasonló kérdésekre a válasz is segitseg lehet.
2021. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött a mellgyulladás, másnapra lett láz és pirosság is.

Próbáld masszírozni esetleg borogatás csak vigyázz ne hideg legyen nehogy elapadjon.

2021. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!