Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet használn...

Szoptatás alatt lehet használni feszesítő testápolót?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt nem használtam, úgy tudtam, hogy nem igazán ajánlott, de most szoptatás alatt már szeretném használni, csak nem tudom lehet-e.
2010. szept. 4. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a melleidre még ne használd,máshova,comb,popsi,has lehet már akár a szülés másnapján.A melled most a sok tejtől még ha jól sejtem hatalmas,nagyobb mint szokott,plusz hol "leereszt" hol feszül,ugyhogy a feszesités még nem tenne jót neki,azt majd csak ha abbahagytad a szoptatást,vagy már jó pár hónapja szoptatsz,és a melleiden már nem olyan jelentős a méretbeli különbség.(Én pl. a 6-8 hónap környékén már kentem feszesitővelakkor már kevesebbet szoptattam).Melleidre valami hidratáló E-vitaminos krémet tegyél.
2010. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nem, a mellemre eszembe sem jutott használni, csak a hasamra, popsimra, meg a combomra.

2010. szept. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!