Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azt veszem észre, hogy a...

Azt veszem észre, hogy a kisbabám evés után is szopizza az öklét, tehát éhes lehet. Növelhetem a tejci adagot?

Figyelt kérdés
2,5 hetesek vagyunk, eddig 100 ml tejet ivott. 110re emlném az adagot.
2008. dec. 9. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy emelheted...ajanlj tobbet, amibbol annyit eszik, amennyit o akar. Nem minden evesnel esznek a babak egyforma mennyiseget, igy lehet neha tobbet, neha kevesebbet eszik, igy hat szerintem az a jobb megoldas, ha tobb all rendelkezesere.
2008. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor lehet, hogy töltök a cumiba 120at és majd annyit eszik, amennyi neki jólesik!!
2008. dec. 9. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
azért vigyázz, a cumisüveg más mint a cici... abból igenis túl lehet etetni a babát. Ha 180at raksz belle azt is kiszopizza. Az üvegből gyorsabban jön, így nincs ideje észrevenni, hogy tele a pocija. A ciciből lassabban jön, nem is egyformán, így ott jobban érzi, mikor elég. lehet, hogy cak cumizna még, de nem éhes. Én onnan vettem észre a babámon, hogy kevés neki a kaja, hogy hamarabb ébredt, hamarabb volt éhes.
2008. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

megfelelő cumisüveget kell beszerezni, és nem fog könnyedén szopizni.az én kis fiam csak tápszeres, de nem ám úgy folyik ki a tejci.igenis megdolgozik érte.izzadásig.

és az ököl szopizás nem jelent feltétlenül még éhséget,még ilyen pici korban sem.

de persze adjál még neki, hátha éhes.

ha nem éhes úgyse eszi meg, még a cumisüvegből se.

2008. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, Aventot használunk, 1-es cumival. szóval szerintem ez jó minőségű!!
2008. dec. 11. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!