Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babánál szoptatás...

Anyatejes babánál szoptatás után normális, hogy kb. semmit nem tudtam lefejni?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos lesz, csak anyatejes és rendesen cicizik. Furcsa nekem, hogy mostanában 4-5 perc alatt végez egy-egy cicivel, de azt is úgy jelzi, hogy kifeszíti magát és tolja el a fejét, valamint nyüszög. Gondoltam megnézem mi újság. Semmit nem tudtam fejni, talán 2-3 cseppet összesen. Ez most annak a jele hogy beállt a kereslet-kínálat? Súlya nő, igaz már az is lelassult múlt hónap óta, de nagyjából 300-400 grammokat így is hízik, az estéket meg átalussza este 10-11-től reggel 6-ig.

2021. júl. 18. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fejés nem mérvadó. Tele cicivel sem tudtam 30 ml- nél többet fejni. 11 hónapja szoptatok, 6 hónapig csak anyatejes volt. :)

Ha jól fejlődik,akkor minden ok!

2021. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sír, akkor nem valószínű, hogy éhes.
2021. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!