Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Görögdinnyét ehet szoptatós...

Görögdinnyét ehet szoptatós anyuka 5 hetes babóval?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ehetnél??

Bármit ehetsz, majd kitapasztalod, ami esetleg bántja a baba pociját, de a dinnye csak vízből és ásványi anyagból áll.

Én például mindent eszem, szénsavasat iszom, semmi baja a babámnak.

2010. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha most azt mondom, igen, nem mondok igazat. Csak te tudod kikísérletezni, mit nem bír a babád gyomra. Általában a görögdinnye nem okoz gondot, de lehetnek extrém érzékeny babák, akik erre is rosszul reagálnak. Tegyél egy próbát kisebb mennyiséggel, aztán ha utána nincs gond, másnap már nyugodtan eheted. Egyébként ez így van minden étellel, még a rizikósnak tartottakkal is. Sok baba pl. semmire sem érzékeny, a másik bizonyos dolgokra, a harmadik meg egy pohár víztől is kólikás lesz...
2010. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ki kell próbálnod. mindkét gyerekem nyári, az előzővel semmi gondunk nem volt, a mostani nem bírja. nyüszít a szélgörcstől. ez van.
2010. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint mi rosszat írtam, hogy lepontoztatok????? Kezd már elegem lenni!!!!! Írtam volna hogy igen? És ha érzékenyebb a baba? Vagy azt, hogy ne?? Sok babának nincs tőle semmi baja, ugyanúgy, ahogy mástól se... vannak érzékenyebbek,meg akik semmire se azok... Hogy nem lehet ezt felfogni???? én pl. az elsőnél szinte semmit sem ehettem, mindentől fájt a fiam pocija, aztán a 3 kicsivel meg bármit (még a rettegett K-s zöldségeket is) vígan ettem, egyik se volt hasfájós... Szóval tapasztalat... Na, mindegy!
2010. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak, Egyrészt utálom a lepontozósdit, másrészt igazat adok neked: amit az egyik baba bír, attól a másiknak fájhat a hasa, a harmadik meg allergiás lehet rá. Ki kell tapasztalni. A görögdinnye amúgy nem tartozik a tipikus allergének közé.
2010. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!