Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miben fagyasszam le a lefejt...

Miben fagyasszam le a lefejt tejet?

Figyelt kérdés
Az AVEN-t es poharakat nagynak találom, ha majd főzelékbe keverem egyszer ezt a tejet szerintem sok egyszerre 180 ill. 220 ml felengedni. Van valamilyen kisebb edényzet is? Mennyi tej kell pl. 1 adag főzelék elkészítéséhez?
2008. dec. 6. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvastam az ötletet: én a gyógyszertárban vettem sima fehér fedeles dobozkát (27 Ft), amiben a kevert krémeket adják, több méretben is van. Én 100 g-os kiszerelésűt veszek, ebben fagyasztom le a tejet, félig, vagy tele (ahogy sikerül). Még nem használtam belőle, mert még nem eszünk főzelékféléket, de a mélyhűtőben nagyon praktikusan befér! Sajnálnám a pénzt a drága edényekre, ráadásul rengeteg kéne belőle! Számold ki, minden nap egy doboz! Utána pedig úgysem tudok vele mit kezdeni.

Van, aki a jégkockatartóban fagyasztja le, könnyebb porciózni, de nekem nagyon beleragadt a tartóba, nem bírtam kiszedni.

2008. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi jó ötletet adtál!
2008. dec. 6. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én meg a Zott joghurtos poharakba tettem el. Olyan strapabíró, hogy kibírja a kifőzést. A tetejét meg fóliával és folpackkal zártam le és széles celluxal tekerem körbe.
2008. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bébiételes üvegeket használok.

2008. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
steril nylon zacsik. helytakarékos megoldás is.
2008. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!