Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislányom arcán 3 hete...

A kislányom arcán 3 hete piros kiütések vannak, amik nem múlnak. A védőnő szerint tejkiütés, és nem kell vele csinálni semmit. Attól lehet e ez, hogy én sok tejet-tejterméket iszom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy attól lenne. A védőnő úgy értette, hogy magától az anyatejtől lett kiütéses. Nagyon sok babánál jelen van ez a jelenség, az én két lányom is ilyen volt, szerintem ne aggódjál.
2008. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

nekem is volt a babámnak de olyan 2 hónapos korára kb elmúlt szépen.

2008. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A védőnő arra gondolt, hogy az anyatejtől van, mert a pici gyomrának még meg kell tanulnia megemészteni. Az én babámnak az állán jött ki, most olyan mint egy kiskamasz:)), állítólag 3-4 hét múlva elmúlik. Én körömvirágkrémmel szoktam neki kenni reggel és este, de nem fontos. Én főleg azért, mert szegénykémnek nagyon száraz a bőre.
2008. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én lányomnak is voltak elősszőr csak az arcán aztán a testén is kezdtek kijőnni.mentem az orvoshoz megvizsgálta mondta hogy ne egyek tejtermékeket joghurtot turórudit stb meg irt ki rá kenőcsőt ez multhét pénteken volt azóta nyoma sincs mellesleg nem eszem tejterméket.lehet nektek is emmiatt van.
2008. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!