Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos kisbabának szájpenész...

6hónapos kisbabának szájpenésze volt, ill. én nem láttam, de a védőnő szerint az volt, mert átterjedt a fenekére és pöttyös lett és piros. Azt mondja használjak Canestent. Ez jó, vagy vmi mást kell? Eddig sudocremmel kentem mindig.

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalatok? Köszike.
2008. dec. 3. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dokrotnő írt rá keveréket,amiben van kamilla is,és direkt az ilyen popora való,nekem az nagyon jó volt, de sokaktól hallom a Canestent,sztem próbáld ki,és ha nem válik be jelezd a doktornőnek.,dokinak.
2008. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! Ugyanez a helyzet nálunk is. Nekem a doktornő írt fel gyógyszertári popsikenőcsőt + canesten-nel kell kennem nekem is a lánykám popsiját. 2. napja kenem , de nagyon szép. És , ha nem is látod a szájpenészt, naponta 1x kend be. ( én is így csinálom):)
2008. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a foga ütööte ki. Az enyémnek folyton kiüti a fogzás alatt a popóját és pont olyan mint mikor szájpenésze volt.
2008. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

nekünk is ez volt a baj. a canestent 3-szor kentem egy nap, amíg beszívja a bőre foglald le, legalább levegőzik is a popsi. aztán jöhet a megszokott védőkrém! a pisitől ugyanis nem óv a gombaölő.

pár nap és már nyoma sincs a pöttyöknek!

sok sikert

2008. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem borax kenőcsöt írt a dokinéni és köbö 2nap alatt elmúlt.Meg popsitőrlőnek a neorganormant használtam

üdv

2008. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
canesten és popsikrém fele-fele arányban keverve, azzal kentem 2-3 napig minden peluscserénél, és szépen helyre is jött
2008. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!