Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért képtelenség az Avent...

Miért képtelenség az Avent mellszívót használni?

Figyelt kérdés

Kézi mellszívó, nekem nem jön létre vákuum akárhogy próbálom. Tej fokozásához, ha nem is jön tejcsi, de pumpálom segíthet? Milyen mennyiségű tejet lehet vele kifejni, ha csak néhány csepp jön az nem fejhető?

Kezdő anyuka

Köszi


2008. nov. 25. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy kis fehér alkatrésze, nem lehet hogy azt tetted bele fordítva? Mert olyankor nekem sem szív.
2008. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam... Úgy próbáltam, hogy levettem a "csőréről" a szilikon-részt, tehát a műanyagot tettem a mellemre. Szuper lett, egyből más a helyzet! Próbáld ki te is úgy! Ha nem jön be, sajnos nincs több ötletem...
2008. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.Eleinte nekem is csinálta,igazgattam rajta aztán jó volt,én hamar tudok vele fejni 50-60at szopi után....

Minden jót,4hetes kislány anyukája

2008. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok vele fejni, próbáltam én is a szilikon nélkül. Aztán kipróbáltam elektromosat, azzal se jött egy csepp sem. Belenyugodtam, én nem tudok fejni. A babám kiszopizza, ennyi...
2008. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az avent remek volt simán lejött 100ml is .Ellenőrizd hogy jól raktad e össze, vagy nincs e elrepedve valahol, és ott esetleg levegőt szív, mert akkor nincs vákum.
2008. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Kicsit piszkáltam egyszer csak működött és lejött 50 ml. Na azóta se:-)

Na meg jól megstrapálta a cicim.

2008. nov. 26. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

szia

ha sztem el van szakadva a szelep (amit alulról teszel be), vagy megrepedve. Akár kis korong alakú fehér szeleped van, akár kis fehér tölcsér alakú, meg tud repedni. Új a készülék? A mellhez érő szilikont meg lehet próbálni levenni. Egyébként szerintem nagyon szuper készülék (a kézi és az elektromos is)

2011. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, azóta már lassan 2.5 évesek vagyunk :)


A bibi az volt, hogy a fertőtlenítéstől /Avent strilizálóban/ kinyúlt a szilikon mellmaszírozó párna. Kicseréltettem, utána jó lett.:)

2011. febr. 2. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
SZia, a kései válaszadó vagyok :) nem baj, hátha más is olvassa, akinek még aktuális! mindenesetre örülök hogy jó lett, én is csak dicsérni tudom.
2011. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!