Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért fáj a bokám és a térdem...

Miért fáj a bokám és a térdem is? Menni bírok rendesen, de ha jobban ránehézkedek akkor fáj, érzékeny, húzódik. Futni képtelenség vele. Nem tudok egyszerűen ránehézkedni.

Figyelt kérdés
Azért lehet,mert elkezdtem futni és az egyik alkalommal elég gyorsra vettem a tempót és betonon is futottam és sztem a cipőm sem a legmegfelelőbb és ezért talán elég erősen vertem a betonhoz a talpam futás közben és lehet h szétment...De ilyenkor mi a teendő?
2010. máj. 10. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom elég hülye voltam, h nem figyeltem oda jobban és nem a megfelelő módon futottam....de most már ez van. Ez elmúlhat? Kenem olyan krémmel ami húzódásokra, izomfájdalmakra jó, de eddig semmi hatás. De egyébként az egész lábamba belenyilal olyankor mikor mondjuk elkezdenék futni, vagy jobban ránehézkedni. Szal vmi nagyon nincs rendben.
2010. máj. 10. 18:23
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Várd meg, amíg teljesen elmúlik a fájdalom, addig ne fussál.

2. Vegyél megfelelő cipőt, különben a futás nem örömforrás lesz, és nem segít megőrizni az egészségedet, hanem éppen tönkreteszi.

3. Ne verd oda a talpad a földhöz.

4. Van túlsúlyod?

2010. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még valami: mivel a bokád és a térded fáj, amik ízületek, nem kell csodálkozni, hogy az izomfájdalom elleni krém nem gyógyítja meg őket.
2010. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet! :) hát igen, nem futok addig...mondjuk nem is tudnék, mert fáj. remélem elmúlik.
2010. máj. 11. 20:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendbejött a probléma! Csak úgy magától! :D
2010. máj. 18. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó! Óvatosan a futással!
2010. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okay =) Mostmár odafigyelek! :)
2010. máj. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!