Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan hogy szoptatásko...

Létezik olyan hogy szoptatáskor egyik mellemből édeskés ízű tej jön, ezt elfogadja a baba, míg a másikból sós ízű azt pedig nem? Ez normális és a szoptatás végét jelentené?

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Miert,ki nem kostolja meg...? Tudni akarom mit eszik a gyerek.


Amugy gozom nincs kerdezo, bocsi csak muszaj volt 1esre reagalnom :D

2020. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat en nem kóstoltam meg. Nem is tartom normálisnak, aki igen
2020. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
A sós íz nekem nem tűnik normálisnak, főleg ha el se fogadja a baba. Lehet konzultálni kéne gyerekorvossal, védőnővel, a legjobb egy szoptatási tanácsadó lenne.
2020. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A sós ízű mell elapadt. A tej elapadáskor sós ízű lesz.

Furcsa, hogy ezt itt nem tudják.

Abból már ne szoptass.

2020. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Fura vagy nem fura megkóstolam, nem litereket ittam, az valóban fura lenne, csupán néhány cseppről beszélünk, azt is azért mert tudni akartam mi lehet a gond vele.

Színben ugyanolyan volt mint a másik.

Köszönöm utolsó kommentelő, én is erre gondoltam. Ezután nem is kínálom többet kicsinek azt a mellett.

2020. máj. 4. 12:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az érdemleges válaszát! :)
2020. máj. 4. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi az offért ezen nagyon meglepődtem, sehol nem olvastam ilyet. H h elapad a tej az egyik mellben a másikban pedig nem? Többet szoptattad az egyikből mint a másikból? Az én fiam csak az egyik mellemen komfortszopizik ez miatt ez bekövetkezhet?
2020. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is ez volt.

Eleinte mindkettőből cicizett, ebből kevesebbet. Aztán egy-két szopi után eltolta hogy nem kell neki, de a másik igen, és szerintem emiatt apadhat lassacskán el, mert az nem kapott elegendő ingert.

Nálunk is már inkább a komfort, mintsem a szükséglet elmúlt 1 éves, úgyhogy most már nem aggódom emiatt.

Talán nem is baj, baba tudja mennyire van szüksége.

Neked mennyi idős a babád hogy komfort szopizást igényel?

2020. máj. 4. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Még csak 3hónapos. Valahogy nem esik a kezemre, nem kényelmes csak az egyik oldal és ha nem lakik jól az egyiken akkor teszem rá. De most már jobban figyelek én is szeretném 1 évesig szoptatni, hátha sikerül.
2020. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És köszönöm
2020. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!