Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Iszonyatosan fáj a hátam.4,5...

Iszonyatosan fáj a hátam.4,5 hónapja szoptatok, ülve! Mit lehet használni?

Figyelt kérdés
Már ahogy megemelem a kisfiamat, az is rettenetesen fáj. Bébihordozóban nem is cipelem már egy métert sem. Próbálok fekve szoptatni, de befelé forduló mellbimbóm van és csak bénázunk, mire fekve sikerül neki kiszívni. Ortopédián csipőszűréskor rákérdeztem, hogy mit lehet használni, dokinő gyorsan lerázott, hogy szoptatás alatt semmit. De ezt nem lehet elviselni. Kisbabám éjszaka is 2x kel, de sírni tudnék, annyira fáj a hátam. Akinek volt hasonló problémája, mit használt?
2010. júl. 18. 21:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Holnap délelőtt megyek gyógytornászhoz, kértem, hogy mutasson gyakorlatokat, amit majd otthon tudok csinálni, mert a szopizások miatt nem tudok eljárni. Remélem, hogy segíteni fog.
2010. júl. 21. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!