Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, gyorsan bekaptam 2 szemet a gyógyszerből, de ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

nem szoptathatok betegség miatt sajnos, kaptam tejapasztót, bromocriptint, 2,5mg-osat, kb 2 hétig kellett szednem. szedtem, túléltem a durva mellékhatásokat, és nem folyt a tejem egyáltalán. 1 hete kellett abbahagynom. tegnap este viszont kicsit kényeztett a párom, a mellem nyalogatta, szívogatta, és ma észrevettem, hogy ömlik belőlem a tej... de csurog... gyorsan bekaptam egyszerre 2 bromot is, most mi lesz?

lécci segítsetek... ma nem tudok orvoshoz menni, akármi van.

am kicsit több, mint 3 hete szültem


2010. júl. 16. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz. Fejd ki azt a keveset, majd a gyógyszer hat.

Még ne igen piszkálgassa a cicidet a párod, és a 6 hetes testi pihenést is komolyan kellene venni.

2010. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ha fejem, nem lesz több?

csak a cicimet engedtem, de nem gondoltam volna, hogy a gyógyszer hatott, eltelt 1 hét, és még jöhet tej, de ezek szerint igen...

2010. júl. 16. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
E miatt miért vagy megijedve? Cseréld le a pólódat, vagy tegyél be melltartóbetétet. Ha nem szoptatsz, lassanként magától el fog apadni a tej. Ha feszül nagyon a melled, akkor fejd ki, hogy ne gyulladjon be, egyébként nem szükséges. Tehetsz a melledre hideg vizes borogatást, az is apasztja a tejet.
2010. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

azért vagyok megijedve, mert ma egyszercsak elkezdett ömleni belőlem a tej, és ilyen még sose volt...

nem feszül, viszont a mellbimbóm érzékeny, akkor fejjek?

2010. júl. 16. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
ja igen, ha folydogál, akkor melltartóbetét. A fejést meg csak azért javaslom, mert ha bent maradna tejcsi nehogy begyulladjon.
2010. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!