Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaság-hogyan tovább?

Szobatisztaság-hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kisfiam sokszor kéri, hogy ne adjunk rá pelenkát. Ilyenkor nem pisil be, akár 2-3 órát is képes pisi nélkül lenni.

Viszont semmire nem ül rá. Se bili, se wc, semmi. Amikor már nem bírja, akkor vagy kéri vissza a pelust, vagy ha nem kap, bepisil.

Innen hogyan tovább?

Nem erőltetem, nem ültettem soha kényszerből bilire, de egyszerűen hallani se akar róla.

Maximum a kádba hajlandó pisilni fürdésnél.

Lehet ezzel kezdeni valamit, vagy hagyjam, aztán majd megérik rá?


szept. 29. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Én a pelust tettem eleinte a bilibe, így belepisilt.
szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Most akartam ráadni az esti pelenkát és a pizsamát, mondta, hogy pucérkodik kicsit. Aztán szólt, hogy kakilnia kell. Mondom az jó, de akkor vagy pelenka, vagy wc. És mondta, hogy menjünk a wc-re. És bár csak puki volt, utána bele is pisilt. Mondta, hogy ha már ott van, pisil is. :D

Szóval remélem ez valaminek a kezdete. :)

okt. 4. 20:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ha esetleg szabad kérdezni? :) kislányom 3 éves lesz 1 hónap múlva és ugyanez van nálunk is, hogy nem hajlandó bilibe csinálni vagy becsinal vagy kéri a pelust. Hogy oldódott meg? Teljesen magától?
okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

2,5 éves lesz jövő hónapban.

Azóta 1x ült rá, de akkor pont nem kellett pisilnie. De ez már extra nagy lépés tőle, hogy egyáltalán hajlandó ráülni. :)

Most akarok venni neki lépcsős szűkítőt. Az a nővérének is nagyon bejött annak idején. Hátha tetszene neki, hogy egyedül tud felmászni.

okt. 6. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!