Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van itt olyan akinek 3 évesen...

Van itt olyan akinek 3 évesen vagy azután sikerült a szoba tisztaság?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 éves lesz novemberben és sehogy se állunk vele :( egyáltalán nem akarja a dolgot. Már próbáltam mindent de kijelentette hogy nem akar csak a pelusba pisilni.


Kezdek kétségbe esni mert már minden ismerősünk gyereke szoba tiszta csak mi vagyunk lemaradva.


szept. 2. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:

"Már próbáltam mindent de kijelentette hogy nem akar csak a pelusba pisilni."



Hogyan pisil a pelusba? Ha leveszed róla a pelenkát nem pisil? Mit csinál olyankor, ha pelus nélkül van, visszatartja? Ha pedig ráadod, azonnal beleengedi a pisit? Mondani szokta?

Hány órát bír ki amúgy pisilés nélkül?

szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Visszatartja ha nem adom rá. Kakit szinten. Akar 5-6 órát is tartja ha úgy van :/ igen szokta mondani.
szept. 2. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
igen, a kisfiam 3 évesen és 3 hónaposan lett teljesen szobatiszta. hálistennek nem sürgette ovikezdés sem, de ha jól értem, titeket se, mert csak jövő szeptembertől lesz ovis, nem? akkor mit stresszelsz ezen?
szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ja, akkor ez az az eset, amikor valójában szobatiszta, tehát vissza tudja tartani, csak "elengedni" nem tudja. Majd megoldódik, főleg, ha az oviban is látja más gyerekektől, hogy pelenka nélkül végzik...
szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nem sürget az ovi csak jó lenne megoldani ezt a helyzetet mert nem igazán tudom mit tudnék tenni vele miért tartja miért nem akarja. :/
szept. 2. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

minek akarod megoldani? neked csinálja a műsort, mert ennyire rá vagy feszülve. ráértek, hagyd békén.

#3

szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányom a 3. szülinapja előtti héten lett az, még a szülinapján bizonytalan voltam hogy a játszóházba pelenkában vigyem-e, kibírja-e (10 nap múlva kedzte az ovit).

A fiamnak 3,5 év kellett hozzá

szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá. Hidd el változni fog magától. Alkalmanként kérdezd meg van e kedve bilibe, wc-be pisilni, ha nincs, mondd, hogy rendben és tereld is a témát. Meg fog érni rá.
szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam júniusban volt 3 éves és augusztusra lett szobatiszta.

A lányaim már 2 és fél évesen sem voltak pelenkások. Ez nagyon változó.

szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!