Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért csak pelusba hajlandó?

Miért csak pelusba hajlandó?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 éves lassan. Nyáron neki álltunk elhagyni a pelust azonban elég csúfos kudarc lett belőle. Sokáig egyáltalán nem szólt hogy pisilni kell (persze nyilván nem is vártam el egyből). A kaki kicsit hamarabb ment hogy szólt de az is pelusba.


Most ott tartunk hogy ha bugyiban van szól hogy pisilni kell de kéri a pelust és csak abban hajlandó. Bilire, WC-re nem hajlandó ülni akkor inkább tartja amíg nem kap pelenkat. Miután elvégezte a dolgát a pelusba kapja vissza a bugyit és minden megy tovább. Tehát ha bilire vagy wcbe csinálna tulajdonképpen szoba tiszta lenne.


Nem igazán értem miért utalja ennyire a bilit és miért csak pelenka kell neki. :/ hiszen tudja tartani képes szabályozni. Próbáltuk már mindennel rávenni, jutalom, piros pont, matrica stb semmire se hajlandó. Kapott WC szűkítők is de az se kell neki.


aug. 31. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez is szobatisztaság. Jelzi az igényt, és tartja, amíg megfelelő helyen nem tud üríteni.

Számára jelenleg a megfelelő hely a pelenka.

aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Es ha nem adod ra a pelenkat? Becsinal?
aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.

Titeket szokott látni wc-n ülni?

Azt nem ajánlom hogy ne add neki oda a pelenkát, mert ha netalán bepisil inkább mint hogy ráüljön a wcre az elég rossz élmény lesz és lehet visszaeséssel jár.

aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze kicsi kora óta lát bennünket. Szívesen jön is erdeklodik hogy kell lehúzni mit csinálunk ott stb. :/


Adom neki a pelenkat, mindig ajánlok fel bilit is de azt kapja amelyiket szeretne. Csak hat jó lenne erről leszoktatni.

szept. 1. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nálunk egyébként az hozta az áttörést, hogy beletettem a pelust a bilibe. Úgy hajlandó volt belepisilni, következő alkalommal már magától is simán ment
szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!