Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Bugyipelust cseréljük ki...

Bugyipelust cseréljük ki minden pisilésnél, ha egy kevés becsorgott?

Figyelt kérdés

Elkezdtük a szobatisztaságra szoktatást, és bugyipelust hord már egy ideje a fiam, viszont kb. fél óránként-óránként akar pisilni, és eddig az esetek 90%-ában az eleje még a pelusba megy. Ez azt jelenti, hogy kb. 1-2 csurranás, és akkor szól. Visszatartja de csak akkor szól, amikor már megindult. De ezt legalább óránként.

Az a kérdésem, hogy ilyenkor minden apró becsurranásnál adjak rá új pelust, vagy pár csepp pisivel még visszahúzható a pelus, és csak 4-5 óránként kell kicserélni? Előbbivel ugye nagyon sokat elhasználnánk és a bugyipelus amúgy is drágább, utóbbi meg nem tudom, mennyire jó...

Ezért kérdezem, aki volt már ilyen helyzetben, hogy rendszeresen szólt a gyerek a pisivel, de az eleje még bement, ugyanúgy 5-6 pelust használtatok el, vagy ilyenkor elhasználtatok megint napi 10-15-öt is, mert mindig újat adtatok rá?



aug. 9. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ne adj rá pelenkát. Hamarabb rájön, mit akarsz.
aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem érett a szobatisztaságra, ha csak akkor szól, amikor már jön a pisi. Ha meg lenne rá érve, "szoktatni" sem kéne.
aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy nem adsz rá.

Ha így is becsurog, mert nem időben szól, akkor nem érett rá.

De nem adnék rá új pelust.

aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ebben a fazisban mar nem adtunk ra pelenkat.

Nekem lányom van, és kaptunk olyan bugyit, ami alul kicsit vastagabb, "leszoktato" bugyit, pont ilyen idoszakra. Biztosan van fiuknak valo is. Azt is volt hogy visszaadtam rá, ha nagyon pici csurrant be, de altalaban csereltuk, es naponta mostam őket...

aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!