Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Bepisil a gyerek és nem...

Bepisil a gyerek és nem érdekli, hogy lesz így szobatiszta?

Figyelt kérdés

Játék közben, szőnyegen, udvaron, teljesen mindegy, egyszerűen bepisil. Jobb esetben szól, hogy hoppá, ez pisi volt, de legtöbbször csak hoz papírt feltörölni szó nélkül, aztán simán játszik tovább pisis nadrágban (vagy anélkül)

Nem fél a wctől, ha kérdezgetem sűrűn, előbb-utóbb ráül, és pisil, boldogan húzza le.

Hogy az istenbe lesz így szobatiszta, ha egyáltalán nem érdekli az egész?

Ősszel ovi, mostmár szorít az idő.



#szobatisztaság #bepisilés #Pelus leszokás
júl. 23. 14:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Vetkőzik, pelust is leveszi napközben,"ez nem kell most!" felkiáltással. Azért gondoltam, hogy mehet egy próba.

De tényleg nem szól, semmikor se.

Max ha nagyon pisis, akkor annyit mond, ezt vegyük le.


Akkor még hagyom.

júl. 23. 15:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez van a 3,5 éves fiamnál is náluk bevették pelenkásan az oviba, de most már én is úgy érzem, esedékes lenne igencsak. De hiába nem adok rá pelust, bepidil, egyáltalán nem érdekli, mintha nem is érezné, hogy kell. Amúgy ő megkésett fejlődésű.
júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
El kell neki magyarázni, hogyha szól, ha pisilni kell, akkor nem kell pelenka, egyebként igen. A másik opció, ami még be szokott válni, hogy akkor óránként kiviszed, játék megszakítás, na most akkor Wc. Ez sem szokott nekik annyira tetszeni és inkabb szólnak hamar maguktól. De az oviig meg azért van pár hét, általában hirtelen van egy eles váltás azoknál, akik közvetlen előtte pár héttel szobatiszták lesznek, egyébként meg, ahogy leirták beviszek pelusba, ha latja a többit hátha segít. De lehet megkésett fejlődésű, és akkor ez van sajnos. Ilyenkor szoktak pl szülői kerelemre halasztani ks.
júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Majd szól, ha már érzi addig adj rá pelust.
júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk az oviban nem adnak rá, ha 20x pisil be, akkor 20x öltöztetik át.

Játszhatsz munka mellett Mosó Masát minden egyes nap... Szerintem ez nettó szemétség. Nekem olyan gyomorgörcsöm volt ettől, a fiam júniusban töltötte a 3-at, ő is szeptembertől ovis és ugyanazt csinálta mint a te gyereked. Ráadásul krónikus vesebajos vagyok, a hátam közepére nem kívántam, hogy minden nap mossak 60x..

Na mindegy szóval ugyanazt csinálta az én fiam is, aztán egyszer párom leordította (tudom-tudom nem valami humánus megoldás de már a szőnyegre kakilt meg ilyenek), akkor nagyon megszeppent és elkezdett a bili felé orientálódni. Alul full pucéran volt hogy ne kelljen a letolással is vesződni, majd mikor már simán ment így, akkor adtam rá kis gatyát, az elején volt 2 baleset, de nem gond mert már ott volt a bilinél csak nem sikerült időben lehúzni.

Na azóta már bölcsiben is gyönyörűen megy meg itthon is. Már csak éjjelre kap pelust :)

aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, kb másfél hete levette a nadrágot mondta, hogy nem kell, aztán a pelust is, az sem kell.

Ráült a bilire, azóta szól (vagy nem), és oda megy pisilni egyedül. Pelus már nincs, baleset sem volt. 3 napja már kakilni is megy, szó nélkül.

Szóval, mondhatom, hogy nappali szobatiszta. :)

aug. 28. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!